Код: 00000102759
Артикул: 31092
Набір для творчості Strateg La petite Солодкий 31092
- Наявність: 10
- Виробник: Strateg
-
297 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
La petite Солодкий мікс, арт. 31092
«La petite» — це не просто набір, це власна міні кондитерська в одній коробці. Ваша дитина обожнює допомагати на кухні та захоплюється яскравими солодощами? Подаруйте їй можливість стати справжнім шеф-кондитером без справжньої духовки та борошна! За допомогою повітряного пластиліну та спеціального мусу дитина створить реалістичний двоярусний торт, пончики та льодяники, які виглядають так апетитно, що їх хочеться з'їсти!
Вік: 4+
Розмір коробки: 15 x 15 x 15 см
Вага: 333 г
Комплектація: картонна коробка, комплект пластикових основ, мус із насадкою, інструмент, качалка, декор, інструкція, повітряний пластилін — 8 шт.
«La petite» — це не просто набір, це власна міні кондитерська в одній коробці. Ваша дитина обожнює допомагати на кухні та захоплюється яскравими солодощами? Подаруйте їй можливість стати справжнім шеф-кондитером без справжньої духовки та борошна! За допомогою повітряного пластиліну та спеціального мусу дитина створить реалістичний двоярусний торт, пончики та льодяники, які виглядають так апетитно, що їх хочеться з'їсти!
Вік: 4+
Розмір коробки: 15 x 15 x 15 см
Вага: 333 г
Комплектація: картонна коробка, комплект пластикових основ, мус із насадкою, інструмент, качалка, декор, інструкція, повітряний пластилін — 8 шт.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 360 |
| Вага (кг) | 0,36 |
| Вага в упаковці, кг | 0,36 |
| Вага, г | 360 |
| Вес | 0,36 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | мус з насадкою, качалка, декор, повітр.пластилін-8 |
| Комплектація | мус з насадкою, качалка, декор, повітр.пластилін-8 |
| Комплектація | мус з насадкою, качалка, декор, повітр.пластилін-8 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 15х15х15 см |
| Розміри упаковки | 15х15х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,36 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 років |










