Набір для творчості Strateg Космошатл 30693
- Наявність: 36
- Виробник: Strateg
-
263 грн
У наборі вже є все необхідне для цього. Нічник “Космошатл” огорне кімнату приємним світлом та теплом.
? Комплектація: коробка, нічник космошатл, набір фломастерів, клей PVA, маса для ліплення “Gumi Clay” - 6 шт., стек, інструкція.
? Вага: 212 г.
? Розмір: 19х12х8.
? Вік: 5+.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Нічник |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | нічник-космошатл, фломастери, клей, маса для ліп, |
| Комплектація | нічник-космошатл, фломастери, клей, маса для ліп, |
| Комплектація | нічник-космошатл, фломастери, клей, маса для ліп, |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 19х12х8 см |
| Розміри упаковки | 19х12х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Нічник |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 5 років |




















