Код: 00000103186
Артикул: 31188
Набір для творчості Strateg Art & Clay Зайчик 31188
- Наявність: 20
- Виробник: Strateg
-
180 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості Strateg Art & Clay Зайчик (31188)
Набір для творчості, що подарує казку навіть найменшим.
Створіть чарівного кролика власноруч! За допомогою різнокольорового повітряного пластиліну створіть для вухастика унікальний костюм! Слідкуй за інструкцією або вигадуй щось своє. Змішуй, створюй та комбінуй різні форми й кольори — твій кролик вже чекає!
Пластилін не фарбує долоньки та не липне до них. Розвиває дрібну моторику, дитячу увагу. Набір містить пакуночки із яскравим повітряним пластиліном — ідеально, аби вчитися розрізняти кольори.
Вага: 174 г
Розміри: 15,1х15,1х15,3
Набір для творчості, що подарує казку навіть найменшим.
Створіть чарівного кролика власноруч! За допомогою різнокольорового повітряного пластиліну створіть для вухастика унікальний костюм! Слідкуй за інструкцією або вигадуй щось своє. Змішуй, створюй та комбінуй різні форми й кольори — твій кролик вже чекає!
Пластилін не фарбує долоньки та не липне до них. Розвиває дрібну моторику, дитячу увагу. Набір містить пакуночки із яскравим повітряним пластиліном — ідеально, аби вчитися розрізняти кольори.
Вага: 174 г
Розміри: 15,1х15,1х15,3
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | пінопластова основа, повітр. пластилін, інструмент |
| Комплектація | пінопластова основа, повітр. пластилін, інструмент |
| Комплектація | пінопластова основа, повітр. пластилін, інструмент |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 15х15х15 см |
| Розміри упаковки | 15х15х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








