Код: 00000102679
Артикул: 30842
Набір для творчості Stateg "UDO Clay 11 шт брикет 10 г 30842
- Наявність: 22
- Виробник: Strateg
-
118 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
U'DO CLAY (11 шт., брикет 10 г) - набір для творчості з повітряною масою, з якою ти зможеш зліпити все, що завгодно!
Він ідеально підходить для дитячої творчості, розвиває дрібну моторику, уяву та концентрацію. М?яка текстура маси робить ліплення простим і приємним, а готові вироби зберігають форму після висихання.
Повітряна маса не залишає слідів на руках та не бруднить поверхні, тож можна творити без зайвих турбот. Використовуй набір для створення іграшок, декору чи веселих експериментів. Ідеально підходить для дітей від 3 років та всіх, хто любить творчість.
U'DO CLAY – створи світ своїми руками!
? Вік: 3+
? Розмір: 25х7,5х4,6
? Вага: 124 г
? Комплектація: коробка, маса для ліплення - 11 шт., інструкція
Він ідеально підходить для дитячої творчості, розвиває дрібну моторику, уяву та концентрацію. М?яка текстура маси робить ліплення простим і приємним, а готові вироби зберігають форму після висихання.
Повітряна маса не залишає слідів на руках та не бруднить поверхні, тож можна творити без зайвих турбот. Використовуй набір для створення іграшок, декору чи веселих експериментів. Ідеально підходить для дітей від 3 років та всіх, хто любить творчість.
U'DO CLAY – створи світ своїми руками!
? Вік: 3+
? Розмір: 25х7,5х4,6
? Вага: 124 г
? Комплектація: коробка, маса для ліплення - 11 шт., інструкція
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення 11шт*10г, інструкція |
| Комплектація | маса для ліплення 11шт*10г, інструкція |
| Комплектація | маса для ліплення 11шт*10г, інструкція |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 8х5х25 см |
| Розміри упаковки | 8х5х25 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |
















