Набір для творчості Резиночки для плетіння з інструментами та підвісками 18102/18101
- Наявність: 10
- Виробник: Без бренду
-
241 грн
Набір для творчості Резиночки для плетіння з інструментами та підвісками
Набір для творчості створений для захопливого плетіння та виготовлення яскравих аксесуарів власноруч. У комплекті поєднані резиночки для плетіння, інструменти та підвіски, що робить процес створення прикрас більш зручним і різноманітним.
Завдяки наявності інструментів можна комфортно працювати з елементами під час плетіння, а підвіски допомагають додати готовим виробам оригінальності та декоративного акценту. Такий комплект підходить для створення браслетів, інших прикрас і творчих експериментів у різних стилях.
Резиночки для плетіння у поєднанні з додатковими елементами відкривають більше можливостей для рукоділля, дозволяючи створювати цікаві та індивідуальні вироби. Це вдалий вибір для тих, хто любить творчість, ручну роботу та яскраві деталі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Резинки для плетіння |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 16х13х3 см |
| Розміри упаковки | 16х13х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набір |
| Упаковка | термоплівка |
| Возраст | від 5 років |








