Код: 00000102009
Артикул: 41039
Набір для творчості Містер тісто Farm Life Strateg 41039
- Наявність: 4
- Виробник: Strateg
-
713 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Містер тісто. Farm life" - це набір для творчості, який подарує незабутні емоції вашим дітям. З ним малюки зможуть створити різноманітні овочі, квіти та маленьких свійських тварин: качечок, свинок та баранчиків. Вони зліплять власне господарство, яке стане окрасою будь-якою дитячої кімнати. А яскравий пластилін та формочки зроблять цей процес легким та цікавим.
? Вага: 875 г
? Розміри: 31,6х22,8х11
? Вік: 3+
? Комплектація: коробка, маса для ліплення - 22 шт., предмети набору - 18 шт., контейнер для зберігання тіста.
? Вага: 875 г
? Розміри: 31,6х22,8х11
? Вік: 3+
? Комплектація: коробка, маса для ліплення - 22 шт., предмети набору - 18 шт., контейнер для зберігання тіста.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 11 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення-22шт, аксесуари, контейнер для т |
| Комплектація | маса для ліплення-22шт, аксесуари, контейнер для т |
| Комплектація | маса для ліплення-22шт, аксесуари, контейнер для т |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 32х23х11 см |
| Розміри упаковки | 32х23х11 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |














