Код: 00000101598
Артикул: 41019
Набір для творчості Містер тісто Airplane Strateg 41019
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
512 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Містер Тісто “Airplan” відкриває безмежні можливості для фантазії та творчості малюків. За допомогою яскравих кольорів і м'якої текстури тіста, діти можуть легко створювати різноманітні текстури, використовуючи літак як спеціальний інструмент.
Комплект містить безліч формочок, які дозволяють дітям ліпити різноманітні види кулінарних витворів. У процесі моделювання малюки розвивають дрібну моторику, уяву та творчі здібності, що стає корисним для їхнього подальшого розвитку.
Набір “Airplan” не лише приносить задоволення від творчого процесу, але й допомагає дітям вдосконалювати навички, які стануть у пригоді в майбутньому. Подаруйте своїй дитині радість і натхнення з набором пластиліну “Airplan”.
? Комплектація: коробка, маса для ліплення – 18 шт., елементи набору – 18 шт.
? Вага: 803 г
? Розмір: 28,5х20х8 см
Комплект містить безліч формочок, які дозволяють дітям ліпити різноманітні види кулінарних витворів. У процесі моделювання малюки розвивають дрібну моторику, уяву та творчі здібності, що стає корисним для їхнього подальшого розвитку.
Набір “Airplan” не лише приносить задоволення від творчого процесу, але й допомагає дітям вдосконалювати навички, які стануть у пригоді в майбутньому. Подаруйте своїй дитині радість і натхнення з набором пластиліну “Airplan”.
? Комплектація: коробка, маса для ліплення – 18 шт., елементи набору – 18 шт.
? Вага: 803 г
? Розмір: 28,5х20х8 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | тісто-18шт, аксесуари-18 шт |
| Комплектація | тісто-18шт, аксесуари-18 шт |
| Комплектація | тісто-18шт, аксесуари-18 шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 29х20х8 см |
| Розміри упаковки | 29х20х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |







