Код: 00000101306
Артикул: 30423
Набір для творчості Mimi clay 6 кольорів (великий) Strateg українською мово 30423
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
138 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості Mimi clay 6 кольорів (великий) Strateg українською мовою (30423)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Пластилін |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 14х10х3 см |
| Розміри упаковки | 14х10х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |








