Код: 00000102027
Артикул: 71826
Набір для творчості Mi-mi Slimi Ріжок Strateg 71826
- Наявність: 41
- Виробник: Strateg
-
75 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Яскравий слайм “Mi-mi Slimi” доступний у трьох кольорах: зелений, червоний та синій. Кожна баночка містить перламутровий слайм з блиском, доповнений різноколірними кульками для створення незабутньої текстури під час гри.
Слайм чудово тягнеться, завдяки чому з ним можна вигадувати безліч цікавих ігор. Приємний на дотик, він дарує не тільки веселощі, але й допомагає розслабитися, зняти стрес і навіть покращити настрій. Це ідеальний інструмент для розвитку дрібної моторики рук та креативного мислення. Крім того, його використання може стати чудовою можливістю для створення креативних виробів, оригінальних фігур чи цікавих текстур.
Вага: 100 г
Розмір: 9,5х6,4
Вік: 8+
Слайм чудово тягнеться, завдяки чому з ним можна вигадувати безліч цікавих ігор. Приємний на дотик, він дарує не тільки веселощі, але й допомагає розслабитися, зняти стрес і навіть покращити настрій. Це ідеальний інструмент для розвитку дрібної моторики рук та креативного мислення. Крім того, його використання може стати чудовою можливістю для створення креативних виробів, оригінальних фігур чи цікавих текстур.
Вага: 100 г
Розмір: 9,5х6,4
Вік: 8+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Лизуни |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х6х4 см |
| Розміри упаковки | 10х6х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Лизуни |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0.1 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 8 років |










