Код: 00000720003
Артикул: TMD-14-01U
Набір для творчості Danko Toys тісто для ліплення TMD-14-01U
- Наявність: 0
- Виробник: Danko Toys
-
20 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Тісто для ліплення в брикетах - тісто для ліплення в брикеті, призначене для дітей від 3 років.
Нетоксичне, без шкідливих інгредієнтів. Виробник залишає за собою право на зміну кольору та комплектуючих.
Купити Тісто для ліплення в брикетах можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів.
Нетоксичне, без шкідливих інгредієнтів. Виробник залишає за собою право на зміну кольору та комплектуючих.
Купити Тісто для ліплення в брикетах можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Наборы для лепки |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 130 |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 9х2х2 см |
| Розміри упаковки | 9х2х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Наборы для лепки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.03 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 3 років |







