Код: 00000720708
Артикул: TMD-01-07U
Набір для творчості Danko Toys "Master Do" тісто для ліплення TMD-01-07U
- Наявність: 12
- Виробник: Danko Toys
-
84 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Креативна творчість "Тісто для ліплення "Master Do" туба 8 кольорів укр
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Тісто |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Комплект постачання | тісто в брікетах-8шт,формочка-2шт, стек-1шт |
| Комплектація | тісто в брікетах-8шт,формочка-2шт, стек-1шт |
| Комплектація | тісто в брікетах-8шт,формочка-2шт, стек-1шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 10х7х7 см |
| Розміри упаковки | 10х7х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Тісто |
| Упаковка | тубус |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |













