Код: 00000100344
Артикул: 32014
Набір для творчості 32014 (укр) "Pom pom Луммі" 16х10 см 32014
- Наявність: 22
- Виробник: Strateg
-
234 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Pom Pom Луммі» – це набір для творчості, який допоможе вашій дитині самостійно зробити іграшку. В наборі є все необхідне для цього: куля-основа, помпони блакитного і білого кольору, скотч та прикраси (оченята, носик, ніжки й інше). І завдяки помпонам Луммі вийде дуже м’якеньким та приємним на дотик.
Ця іграшка допоможе дитині розвинути дрібну моторику рук, фантазію і творчі здібності, а також відчути себе справжнім майстром.
Ця іграшка допоможе дитині розвинути дрібну моторику рук, фантазію і творчі здібності, а також відчути себе справжнім майстром.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 90 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Комплектація | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Комплектація | пенопл.куля, помпони, мінікомікс |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х16х10 см |
| Розміри упаковки | 10х16х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | тубус |
| Цвет | 0,09 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |







