Код: 00000040946
Артикул: 39923
Набір для піску Звірятка з термонаклейкою 5 елементів 39923
- Наявність: 11
- Виробник: Tigres
-
92 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску "Звірятка" 5 ел. - чудовий комплект для ігор в пісочниці або на пляжі.
До набору входять: відеречко ємністю 1 л, лопатка, граблі та 2 формочки для піску.
Окрім ігор надворі, зручне відерце з ручкою стане універсальною іграшкою на всі пори року, адже в ній можна переносити або зберігати іграшки, деталі конструктора та інші предмети.
Всі елементи виготовлені з міцних, якісних, стійких до погоди матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Стильне зображення нанесене на відерце за допомогою сучасної технології IML (In-Mould Labelling), що робить їх виключно довговічними, навіть при тривалому контакті з водою та піском.
Ігри в піску мають виключно позитивний вплив для розвитку моторики, координації рухів, творчого мислення, а також для заохочення дитини до пізнання навколишнього світу.
Упаковка - сітка.
До набору входять: відеречко ємністю 1 л, лопатка, граблі та 2 формочки для піску.
Окрім ігор надворі, зручне відерце з ручкою стане універсальною іграшкою на всі пори року, адже в ній можна переносити або зберігати іграшки, деталі конструктора та інші предмети.
Всі елементи виготовлені з міцних, якісних, стійких до погоди матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Стильне зображення нанесене на відерце за допомогою сучасної технології IML (In-Mould Labelling), що робить їх виключно довговічними, навіть при тривалому контакті з водою та піском.
Ігри в піску мають виключно позитивний вплив для розвитку моторики, координації рухів, творчого мислення, а також для заохочення дитини до пізнання навколишнього світу.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.129 |
| Вага в упаковці, кг | 0.129 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х15х19 см |
| Розміри упаковки | 15х15х19 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.129 |
| Возраст | від 1 року |







