Набір для піску Вежа з лійкою 6 елементів 39640
- Наявність: 9
- Виробник: Tigres
-
106 грн
Відерце, грабельки, лопатка, лійка, сито, формочка дадуть дитині можливість створювати різні пісочні конструкції.
Зручне і гарне дитяче відерце з круглою ручкою стане в нагоді не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року для перенесення кубиків, іграшок та інших предметів, які захоче малюк.
Набір для піску Вежа виготовлений з міцних, якісних, стійких до погоди матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.199 |
| Вага в упаковці, кг | 0.199 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, лійка, 1 формочка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х20х25 см |
| Розміри упаковки | 20х20х25 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.199 |
| Возраст | від 1 року |

















