Код: 00000040797
Артикул: 39948
Набір для піску Tigres "Українське сердечко" з термонаклейкою 39948
- Наявність: 15
- Виробник: Tigres
-
89 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску Tigres "Українське сердечко" з термонаклейкою
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х20х20 см |
| Розміри упаковки | 20х20х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 1 року |







