Код: 00000040944
Артикул: 39810
Набір для піску Tigres Квіточка з лійкою 8 елементів 39810
- Наявність: 6
- Виробник: Tigres
-
134 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску "Квіточка" 8 ел з лійкою, Tigres від української ТМ Тигрес зробить літні ігри з піском яскравими і незабутніми.
Його привабливий дизайн і веселі картинки даруватимуть малюку найпозитивніші емоції.
Відерце створено у вигляді квіточки, що дозволяє створювати особливо цікаві башточки.Сито, грабельки, лопатка і 3 оригінальні формочки теж дуже знадобляться маленькому творцеві пісочних конструкцій.
Відерце можна використовувати в будь-який час року для перенесення іграшок, а лійку - для догляду за кімнатними рослинами.
Набір для піску виготовлений з якісних, міцних, стійких до погодних умов матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Можна замовити в 4 кольорах: бірюзовий, темно-рожевий, помаранчевий, прозорий.
Його привабливий дизайн і веселі картинки даруватимуть малюку найпозитивніші емоції.
Відерце створено у вигляді квіточки, що дозволяє створювати особливо цікаві башточки.Сито, грабельки, лопатка і 3 оригінальні формочки теж дуже знадобляться маленькому творцеві пісочних конструкцій.
Відерце можна використовувати в будь-який час року для перенесення іграшок, а лійку - для догляду за кімнатними рослинами.
Набір для піску виготовлений з якісних, міцних, стійких до погодних умов матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Можна замовити в 4 кольорах: бірюзовий, темно-рожевий, помаранчевий, прозорий.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.312 |
| Вага в упаковці, кг | 0.312 |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, грабелькі, лійка, 3 формоч |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабелькі, лійка, 3 формоч |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабелькі, лійка, 3 формоч |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 24х24х26 см |
| Розміри упаковки | 24х24х26 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.312 |
| Возраст | від 1 року |







