Код: 00000040789
Артикул: 39502
Набір для піску Tigres "Казкові мрії" з термонаклейкою 39502
- Наявність: 14
- Виробник: Tigres
-
89 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску Tigres "Казкові мрії" з термонаклейкою
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х15х20 см |
| Розміри упаковки | 15х15х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Возраст | від 12 місяців |







