Код: 00000040937
Артикул: 39698
Набір для піску та води з млинком жовтий 7 елементів 39698
- Наявність: 3
- Виробник: Tigres
-
250 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Новинка від ТМ Tigres!
Яскравийнабір для піску та води для дітей від 1 року.
Ідеально підходить для гри вдома, на вулиці та на пляжі.
Набір складається з 7 елементів:
- основа – лоток розміром 36х36x12 см
- елемент для кріплення млинка
- млинок двокомпонентний для піску та води з пропелером
- відеречко «Вежа» на 1л
- лопатка та граблі
- пасочка
- маленький кораблик
До набору додається інструкція зі складання.
Яскравийнабір для піску та води для дітей від 1 року.
Ідеально підходить для гри вдома, на вулиці та на пляжі.
Набір складається з 7 елементів:
- основа – лоток розміром 36х36x12 см
- елемент для кріплення млинка
- млинок двокомпонентний для піску та води з пропелером
- відеречко «Вежа» на 1л
- лопатка та граблі
- пасочка
- маленький кораблик
До набору додається інструкція зі складання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.81 |
| Вага в упаковці, кг | 0.81 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 36х36х15 см |
| Розміри упаковки | 36х36х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.81 |
| Возраст | від 1 року |







