Код: 00000242001
Артикул: VT5555-01
Набір для навчання грамоти/письма (на магнітах) укр. VT5555-01
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
1795 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для навчання грамоти/письма (на магнітах) VT5555-01 (укр) * VT5555-01
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 4100 |
| Вага (кг) | 4,1 |
| Вага в упаковці, кг | 4,1 |
| Вага, г | 4100 |
| Вес | 4,1 кг |
| Вид іграшки | Магнітна |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 44 |
| Кількість деталей | 187 |
| Кількість деталей (шт.) | 187 |
| Кількість предметів в наборі | 187 |
| Категория товара | Навчання |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 44х30х17 см |
| Розміри упаковки | 44х30х17 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | бокс |
| Цвет | 4,1 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |







