Набір для настільного тенісу 3 мячі у наборі TT2621
- Наявність: 1
- Виробник: A-Toys
-
151 грн
Набір для настільного тенісу 3 м'ячі у наборі
Комплект призначений для гри в настільний теніс і містить 3 м'ячі, що забезпечують запас під час тренувань чи розважальних зустрічей. Простий у використанні та зручний для зберігання, набір стане базовим аксесуаром для домашніх ігор та занять у клубі. М'ячі дозволяють швидко продовжити ігровий процес при втраті або пошкодженні одного екземпляра, забезпечуючи необхідний запас під час серійних вправ. Набір підходить для повсякденного використання і дає можливість мати під рукою запасні м'ячі для продовження партій без тривалих перерв.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | 2 ракетки для наст. тенісу, 3 м'ячика |
| Комплектація | 2 ракетки для наст. тенісу, 3 м'ячика |
| Комплектація | 2 ракетки для наст. тенісу, 3 м'ячика |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 28х19х3 см |
| Розміри упаковки | 28х19х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Теніс |
| Тип | Набір |
| Упаковка | блістер |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |








