Код: 00000801780
Артикул: BJTT14811
Набір для ліплення "Міні набір ФАНТАЗІЯ" Тутті Фрутті BJTT14811
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
173 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для ліплення "Міні набір ФАНТАЗІЯ" Тутті Фрутті BJTT14811
Набір для ліплення "Міні-набір Фантазія" Tutti-Frutti - це чудовий подарунок для молодого шанувальника ліплення, а завдяки натуральним компонентам, що входять до складу тісто-пластиліну, процес абсолютно безпечний.
У наборі міститься:
Маса для ліплення в 2 кольорах: Ви отримуєте два контейнера з масою для ліплення об'ємом по 150 г кожен. Аромати ожини і полуниці додадуть приємного запаху і веселості до творчого процесу.
Форма-сердечко та інструменти: В комплект входить спеціальна форма-сердечко, яка крутиться і дозволить створювати цікаві фігури. Також є ніж та 3 змінні насадки, що полегшать роботу.
Натуральні компоненти: Маса для ліплення Tutti-Frutti виготовлена з натуральних компонентів і не залишає бруду на руках чи робочій поверхні. Вона має солоний смак, що робить її непридатною для споживання, що важливо для безпеки дітей.
Спосіб збереження: Після використання маси для ліплення, щоб зберегти її свіжою, достатньо додати трохи води до банки і залишити її протягом 24 годин.
Розвиток навичок: Ігровий набір "Фантазія" Tutti-Frutti позитивно впливає на розвиток уяви, образного мислення та дрібної моторики дитини.
Можна купити вже сьогодні!
Набір для ліплення "Міні-набір Фантазія" Tutti-Frutti - це чудовий подарунок для молодого шанувальника ліплення, а завдяки натуральним компонентам, що входять до складу тісто-пластиліну, процес абсолютно безпечний.
У наборі міститься:
Маса для ліплення в 2 кольорах: Ви отримуєте два контейнера з масою для ліплення об'ємом по 150 г кожен. Аромати ожини і полуниці додадуть приємного запаху і веселості до творчого процесу.
Форма-сердечко та інструменти: В комплект входить спеціальна форма-сердечко, яка крутиться і дозволить створювати цікаві фігури. Також є ніж та 3 змінні насадки, що полегшать роботу.
Натуральні компоненти: Маса для ліплення Tutti-Frutti виготовлена з натуральних компонентів і не залишає бруду на руках чи робочій поверхні. Вона має солоний смак, що робить її непридатною для споживання, що важливо для безпеки дітей.
Спосіб збереження: Після використання маси для ліплення, щоб зберегти її свіжою, достатньо додати трохи води до банки і залишити її протягом 24 годин.
Розвиток навичок: Ігровий набір "Фантазія" Tutti-Frutti позитивно впливає на розвиток уяви, образного мислення та дрібної моторики дитини.
Можна купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | тесто-2*75гр, аксессуары для лепки |
| Комплектація | тесто-2*75гр, аксессуары для лепки |
| Комплектація | тесто-2*75гр, аксессуары для лепки |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 24х21х6 см |
| Розміри упаковки | 24х21х6 см |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 3 років |







