Код: 00000020062
Артикул: 6498
Набір для гри з снігом Технок пластиковий 6498
- Наявність: 34
- Виробник: Технок
-
177 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Набір для сніговика ТехноК" - це ідеальний спосіб створити веселих та чарівних сніговиків у вашому дворі або на сніжному полі. Цей набір містить у собі всі необхідні інструменти та аксесуари для творчості на свіжому повітрі під час зимових розваг.
В комплекті ви знайдете різноманітні форми та аксесуари, які допоможуть вам створити вражаючих сніговиків. Від капелюшка до морквяного носа - усе, що вам потрібно, щоб зробити ваші сніговики неповторними. Є лопатка - щоб зібрати побільше снігу та відерко, що стане відмінним головним убором для майбутнього сніговика. Яскрава морква для носа, різнобарвні фішки для ґудзичків та посмішки. А «оченята», надруковані методом тамподруку, з якими наш герой немов оживає.
Також до іграшки додається покрокова кольорова інструкція – щоб сніговик вийшов дійсно найкращим.
В комплекті ви знайдете різноманітні форми та аксесуари, які допоможуть вам створити вражаючих сніговиків. Від капелюшка до морквяного носа - усе, що вам потрібно, щоб зробити ваші сніговики неповторними. Є лопатка - щоб зібрати побільше снігу та відерко, що стане відмінним головним убором для майбутнього сніговика. Яскрава морква для носа, різнобарвні фішки для ґудзичків та посмішки. А «оченята», надруковані методом тамподруку, з якими наш герой немов оживає.
Також до іграшки додається покрокова кольорова інструкція – щоб сніговик вийшов дійсно найкращим.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 50 |
| Категория товара | Сніжколіпи та лопати |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 50х20х20 см |
| Розміри упаковки | 50х20х20 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |







