Набір для гри в боулінг Технок пластиковий 4708
- Наявність: 14
- Виробник: Технок
-
153 грн
До набору входить 4 яскравих кеглів із якісного
пластику та спеціальна пластмасова куля, якою дитина збиватиме їх.
Вага: 183 г.
Розмір: 28х16х16 см.
Якщо Ви хочете купити Набір гри в боулінг, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящу іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Кеглі |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість деталей | 5 |
| Кількість деталей (шт.) | 5 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 15 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 28х16х16 см |
| Розміри упаковки | 28х16х16 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Кеглі |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 1 року |
















