Код: 00000021012
Артикул: 4968T
Набір для гри в бейсбол Технок пластиковий 4968T
- Наявність: 36
- Виробник: Технок
-
124 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка «Набір для бейсболу ТехноК» - чудовий вибір для дітей та дорослих. Ця гра розвиває фізичну силу, жагу до перемоги, витривалість, кмітливість та командний дух.
Ми пропонуємо варіант "лайт" цієї захопливої гри. Можна грати з друзями та батьками, на спортивному майданчику та на галявині в лісі. Завдяки іграшці "чайники" роблять свій перший крок, пробують себе і в ролі "беттера" і в ролі "пітчера". Спробуйте і, повірте, це буде дуже-дуже весело!
У «Наборі для гри в бейсбол ТехноК» бита та 3 кольорові кульки. Бита виготовлена методом видуву, вона легка, та водночас, міцна. Яскраві кольори іграшки сподобаються хлопчикам та дівчаткам. Як завжди, тільки якісний пластик та безпечні барвники.
Пакування – сітка. Для дітей віком від 3-х років.
Гайда на майданчик з Набором для гри в бейсбол від ТехноК!
Ми пропонуємо варіант "лайт" цієї захопливої гри. Можна грати з друзями та батьками, на спортивному майданчику та на галявині в лісі. Завдяки іграшці "чайники" роблять свій перший крок, пробують себе і в ролі "беттера" і в ролі "пітчера". Спробуйте і, повірте, це буде дуже-дуже весело!
У «Наборі для гри в бейсбол ТехноК» бита та 3 кольорові кульки. Бита виготовлена методом видуву, вона легка, та водночас, міцна. Яскраві кольори іграшки сподобаються хлопчикам та дівчаткам. Як завжди, тільки якісний пластик та безпечні барвники.
Пакування – сітка. Для дітей віком від 3-х років.
Гайда на майданчик з Набором для гри в бейсбол від ТехноК!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 48 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 48 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | бита-1шт, м'яч-3шт |
| Комплектація | бита-1шт, м'яч-3шт |
| Комплектація | бита-1шт, м'яч-3шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 48х10х5 см |
| Розміри упаковки | 48х10х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Бейсбол |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |










