Набір для гри в Бадмінтон з 2 алюмінієвими ракетками 65 см BD25515
- Наявність: 10
- Виробник: Без бренду
-
417 грн
Набір для гри в бадмінтон
Практичний комплект для активного відпочинку та рухливих ігор на свіжому повітрі. До набору входять 2 алюмінієві ракетки, що поєднують легкість і зручність у використанні. Довжина кожної ракетки — 65 см, завдяки чому ними комфортно грати під час аматорських матчів, тренувань або сімейного дозвілля.
Алюмінієва конструкція робить ракетки зручними для перенесення та щоденного використання. Набір із двох ракеток підійде для парної гри, дружніх змагань і активного проведення часу. Такий комплект стане вдалим вибором для тих, хто цінує простий інвентар для бадмінтону та хоче одразу розпочати гру.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | ракетка-2шт |
| Комплектація | ракетка-2шт |
| Комплектація | ракетка-2шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 68х21х2 см |
| Розміри упаковки | 68х21х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | сумка |
| Возраст | від 6 років |









