Код: 00000070711
Артикул: 811
Набір для гри в Бадмінтон ракетки з воланчиком і мячем 811
- Наявність: 6
- Виробник: G Y
-
187 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для гри в Бадмінтон ракетки з воланчиком і м'ячем
Комплект включає ракетки, воланчик і м'яч. Ракетки призначені для відбивання воланчика під час розіграшу, воланчик є основним снарядом у бадмінтоні, а м'яч надає можливість виконувати допоміжні вправи та розминку. Такий склад забезпечує базовий інвентар для освоєння правил і відпрацювання техніки ударів, організації рухливих ігор і спільного активного дозвілля.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 39 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 39 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | ракетка-2шт, воланчик-1шт, м'яч-1шт |
| Комплектація | ракетка-2шт, воланчик-1шт, м'яч-1шт |
| Комплектація | ракетка-2шт, воланчик-1шт, м'яч-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 39х23х6 см |
| Розміри упаковки | 39х23х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |








