Набір для гри в Бадмінтон 65 см в сумці з воланом BD2614
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
293 грн
Набір для гри в Бадмінтон 65 см в сумці з воланом
Комплект включає ракетку з довжиною 65 см, що забезпечує стандартну довжину рукоятки та баланс для аматорської гри. Набір постачається у зручній сумці для зберігання і перенесення, а в комплект також входить волан, готовий до використання. Продумане пакування спрощує транспортування та зберігання комплекту між іграми.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | дві ракетки, один воланчик |
| Комплектація | дві ракетки, один воланчик |
| Комплектація | дві ракетки, один воланчик |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 69х22х2 см |
| Розміри упаковки | 69х22х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | сумка |
| Возраст | від 6 років |













