Набір для дитячого манікюру лак на водній основі наліпки накладні нігті N02LP
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
421 грн
Набір для дитячого манікюру
Яскравий та безпечний комплект для творчих ігор і перших експериментів зі стилем. Лак на водній основі легко лягає і так само просто змивається, наліпки додають веселі деталі, а накладні нігті миттєво створюють святковий образ.
Особливості
- Делікатні лаки на водній основі — приємні в користуванні та без сильного запаху.
- Різноманітні наліпки — веселі мотиви для персоналізації кожного дизайну.
- Накладні нігті — прості в нанесенні, дозволяють миттєво змінити стиль.
- Продуманий набір для комфортної гри та швидкого прибирання після творчості.
Для кого
- для маленьких модниць та модників, які люблять експериментувати
- для спільних творчих занять з подружками або батьками
- як яскравий подарунок чи приємний сюрприз
Поради для використання
Використовуйте під наглядом дорослих, поєднуйте лаки та наліпки для унікальних дизайнів, варіюйте накладні нігті для різних образів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Салон краси |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 25х5х29 см |
| Розміри упаковки | 25х5х29 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Манікюр |
| Тип | Салон краси |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 5 років |

















