Код: 00000012018
Артикул: 1117
Набір дитячий " Кулькокид ГІГО №1" Бамсик 1117
- Наявність: 5
- Виробник: Bamsik
-
236 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір дитячий " Кулькокид ГІГО №1" Бамсик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Кулькокид |
| Висота (см) | 51 |
| Висота в упаковці (см) | 51 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 51х20х15 см |
| Розміри упаковки | 51х20х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Кулькокид |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |








