Код: 00000019430
Артикул: 095
Набір дитячий "Будівельник малий" арт 095 Бамсик 095
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
375 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Будівельник маленький - кожна фігурка різної форми, це дасть змогу будувати нову споруду з кожним разом, замок або укріплювальну стіну.
Комплектація: 18 деталей.
Розмір: 16х8х8 см.
Купити іграшку кубики Будівельник маленький можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Комплектація: 18 деталей.
Розмір: 16х8х8 см.
Купити іграшку кубики Будівельник маленький можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Кількість деталей | 18 |
| Кількість деталей (шт.) | 18 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 3 шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 42х42х8 см |
| Розміри упаковки | 42х42х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Блокові |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 42 |
| Ширина в упаковці (см) | 42 |
| Возраст | від 3 років |









