Код: 00000800762
Артикул: BD37341Z
Набір аксесуарів для ляльок Our Generation Бадмінтон BD37341Z
- Наявність: 1
- Виробник: Bambi
-
396 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір аксесуарів для ляльок Our Generation Бадмінтон BD37341Z
Цей набір аксесуарів для ляльок Our Generation Бадмінтон BD37341Z для веселих пригод на свіжому повітрі підходить для ляльок Our Generation висотою 46 см. Він ідеально підходить для влаштування кумедних пікніків і активних ігор просто неба. Набір містить усе необхідне для гри в бадмінтон: 2 ракетки, волани, 2 контейнери для вміщення і яскраву гумку. Ці елементи можна комбінувати з іншими аксесуарами з лінійки Our Generation.
Якісний пластик, з якого виготовлені елементи набору, абсолютно безпечний для дітей. Цей набір не тільки дає змогу дітям створювати веселі ігри на свіжому повітрі, а й сприяє розвитку їхньої уяви та творчих навичок.
Можете купити вже сьогодні!
Цей набір аксесуарів для ляльок Our Generation Бадмінтон BD37341Z для веселих пригод на свіжому повітрі підходить для ляльок Our Generation висотою 46 см. Він ідеально підходить для влаштування кумедних пікніків і активних ігор просто неба. Набір містить усе необхідне для гри в бадмінтон: 2 ракетки, волани, 2 контейнери для вміщення і яскраву гумку. Ці елементи можна комбінувати з іншими аксесуарами з лінійки Our Generation.
Якісний пластик, з якого виготовлені елементи набору, абсолютно безпечний для дітей. Цей набір не тільки дає змогу дітям створювати веселі ігри на свіжому повітрі, а й сприяє розвитку їхньої уяви та творчих навичок.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Высота | для кукол высотой 46 см |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Матеріали | пластик, текстиль |
| Материал | пластик, текстиль |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 13х11х5 см |
| Розміри упаковки | 13х11х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |







