Набір аксесуарів для дівчат з намистом браслетом і сережками CN240708
- Наявність: 8
- Виробник: Без бренду
-
170 грн
Набір аксесуарів для дівчат з намистом браслетом і сережками
Набір аксесуарів для дівчат поєднує одразу кілька прикрас для створення завершеного образу. У комплект входять намисто, браслет і сережки, що дозволяє легко підібрати гармонійне поєднання для повсякденного використання або святкових подій.
Завдяки такому складу комплекту можна доповнити стиль дитини кількома узгодженими елементами одночасно. Намисто акцентує увагу на зоні шиї, браслет доповнює образ на зап’ясті, а сережки завершують загальний вигляд. Комплект із трьох аксесуарів стане зручним рішенням для тих, хто цінує цілісність у деталях.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Прикраси |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Комплект постачання | намисто з підвіскою, сережки-кліпси, кільце |
| Комплектація | намисто з підвіскою, сережки-кліпси, кільце |
| Комплектація | намисто з підвіскою, сережки-кліпси, кільце |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 8х22х2 см |
| Розміри упаковки | 8х22х2 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Прикраси |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 років |







