Код: 00000241410
Артикул: VT1106-77
Мякі пазли Vladi Toys "Фрукти" VT1106-77
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'які пазли Vladi Toys "Фрукти"
Короткий опис: М'які пазли від Vladi Toys з тематикою «Фрукти».
Характеристики
- Тип: м'які пазли
- Тема: фрукти
- Бренд: Vladi Toys
Примітка
Опис містить лише відомі характеристики, вказані в назві товару.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | До 5 элементов |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 4 пазла |
| Комплектація | 4 пазла |
| Комплектація | 4 пазла |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 15х20х1 см |
| Розміри упаковки | 15х20х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Бебі |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.04 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 2 років |










