Код: 00000240531
Артикул: VT1102-36
Мякі пазли Vladi Toys "Єнот та їжачок" розвиваючі VT1102-36
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
95 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'які пазли Vladi Toys "Єнот та їжачок"
Розвиваючі м'які пазли від бренду Vladi Toys, оформлені в дизайні з героями — єнотом та їжачком.
Опис
Пазли під назвою "Єнот та їжачок" належать до категорії м'яких розвиваючих іграшок і призначені для використання як елемент розвитку.
Характеристики
- Тип: м'які пазли
- Бренд: Vladi Toys
- Назва: "Єнот та їжачок"
- Призначення: розвиваючі
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 2 пазли (9 та 16 ел) |
| Комплектація | 2 пазли (9 та 16 ел) |
| Комплектація | 2 пазли (9 та 16 ел) |
| Матеріали | картон, пінополіетилен |
| Материал | картон, пінополіетилен |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 17х22х1 см |
| Розмір | 16х15,5 см |
| Розміри | 16х15,5 см |
| Розміри упаковки | 17х22х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 років |











