Мякі пазли Vladi Toys А4 "Зоопарк" на 35 елементів VT1102-33
- Наявність: 7
- Виробник: Vladi Toys
-
119 грн
Об’ємні та м’які деталі дуже зручно тримати дитячими ручками й поєднувати між собою. Вони надійно скріплюються, тому картинка не розсипається.
Під час гри з пазлами малюк потренує логічне мислення, уяву, просторове сприйняття та дрібну моторику.
Комплектація: 35 пазлових елементів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 35 |
| Кількість деталей | 35 |
| Кількість деталей (шт.) | 35 |
| Кількість предметів в наборі | 35 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 35х25х1 см |
| Розмір | 32,5*23,5 см |
| Розміри | 32,5*23,5 см |
| Розміри упаковки | 35х25х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |

















