Мякі наліпки "Єдинороги" VT4210-04 (укр) VT4210-04
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
64 грн
Зніміть наліпки із захисного шару паперу та приклейте їх до будь-якої поверхні. Наприклад, задекоруйте блокнот, дошку, планшет тощо.
Кожна наліпка м’яка й об’ємна. Її легко тримати в дитячій ручці та приклеювати.
Гра розвиває естетичний смак, творчі здібності та тренує дрібну моторику пальчиків.
Комплектація: 10 м’яких наліпок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 20 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид іграшки | Наліпки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 10 наліпок |
| Комплектація | 10 наліпок |
| Комплектація | 10 наліпок |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х17х1 см |
| Розміри упаковки | 16х17х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Наліпки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |

















