Код: 00000050656
Артикул: 00241-40
Мяка іграшка Сонька Кошеня 00241-40
- Наявність: 1
- Виробник: КОПИЦЯ
-
360 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яка іграшка Сонька Кошеня
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Подушка |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 38 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 38 |
| Категория товара | Звірі |
| Производитель | КОПИЦЯ |
| Размер | 38х32х10 см |
| Розміри упаковки | 38х32х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Подушка |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 3 років |







