Код: 00000090341
Артикул: МС 080501-20
Мяка іграшка Macik "Зайчик" червоний 32 см МС 080501-20
- Наявність: 3
- Виробник: Macik
-
339 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яка іграшка Macik «Зайчик» червоний
М'яка іграшка Macik «Зайчик» — це мила іграшка у вигляді зайчика яскравого червоного кольору, яка стане приємним подарунком або улюбленим другом для дитини.
Особливості
- Бренд: Macik
- Тип: м'яка іграшка
- Дизайн: зайчик
- Колір: червоний
Призначення
- Для ігор
- Як подарунок
Такий зайчик може стати приємним доповненням до дитячої кімнати або просто гарним сюрпризом для гарного настрою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Заєць |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Звірі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Macik |
| Размер | 25х10х10 см |
| Розміри упаковки | 25х10х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Заєць |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |









