Код: 00000050658
Артикул: 00517-6
Мяка іграшка Хагі Ваги Huggy Wuggy чорний 00517-6
- Наявність: 1
- Виробник: КОПИЦЯ
-
324 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
00517-6 товар поєднує високу якість, стильний дизайн та надійність. Виготовлений з використанням сучасних матеріалів, він забезпечує тривалу експлуатацію та максимальний комфорт. 00517-6 стане чудовим вибором для подарунка або для власного використання. Можете купити вже зараз!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Высота | 48 см |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Герої мультфільмів і супергерої |
| Производитель | КОПИЦЯ |
| Размер | 25х10х10 см |
| Розміри упаковки | 25х10х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |







