Мяч гумовий 9" 60 грам RB24157_Red
- Наявність: 2
- Виробник: A-Toys
-
51 грн
Особливості:
Розмір: 9 дюймів – оптимальний для дитячих ігор
Вага: 60 г – легкий та зручний у використанні
Матеріал: міцна та еластична гума, стійка до механічних пошкоджень
Безпека: підходить для гри в приміщенні, не завдає шкоди меблям
Універсальність: підходить для різних ігор – кидання, катання, підкидання
Цей м'яч стане чудовим вибором для веселого та безпечного дозвілля дітей!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | М'ячі |
| Матеріали | Гума |
| Материал | Гума |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 15х4х2 см |
| Розмір | №9 |
| Розміри | №9 |
| Розміри упаковки | 15х4х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | М'яч |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |









![Make-A-Face Sticker Pad (Набір стікерів "Make-up")[903070] 14195 Make-A-Face Sticker Pad (Набір стікерів "Make-up")[903070] 14195](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/tvorchestvo/6/data-medium-00000802201-400x300.jpg)







