Код: 00000200769
Артикул: 2023
Мяч футбольний "Al Rihla World Cup" "5 2023
- Наявність: 4
- Виробник: A-Toys
-
498 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яч футбольний "Al Rihla World Cup"
Основні характеристики
- Назва: М'яч футбольний "Al Rihla World Cup"
- Розмір: 5
Наведено лише відомі характеристики; додаткові технічні деталі або особливості не вказані.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 440 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Вага в упаковці, кг | 0,44 |
| Вага, г | 440 |
| Вес | 0,44 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | М'ячі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 20х15х15 см |
| Розміри упаковки | 20х15х15 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Футбол |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,44 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |








