Код: 00000031273_1
Артикул: FB0206_Blue
Мяч футбольний №5 FB0206_Blue
- Наявність: 5
- Виробник: Без бренду
-
146 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яч футбольний №5
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид | Футбольні |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | М'ячі |
| Материал | гума |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 23х10х3 см |
| Розмір | №5 |
| Розміри | №5 |
| Розміри упаковки | 23х10х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Футбол |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |











