Код: 00000080614
Артикул: 2-3LBS
Мяч баскетбольний дитячий "2 2-3LBS
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
165 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яч баскетбольний дитячий "2 2-3LBS
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид | Баскетбольні |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | М'ячі |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 15х3х4 см |
| Розмір | №2 |
| Розміри | №2 |
| Розміри упаковки | 15х3х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Баскетбол |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | пакет |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |









