Код: 00000110216
Артикул: 212B
Муз.тваринка-каталочка зайчик звуксвітло8 видів 212B
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
258 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Муз.тваринка-каталочка зайчик, звук,світло,8 видів
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Каталка |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 17х21х9 см |
| Розміри упаковки | 17х21х9 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Каталка |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 3 років |












