Код: 00000020557
Артикул: 4722
Мозаїка Технок для дітей 300 деталей 4722
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
329 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка 300 деталей - відмінний вибір розвиваючої іграшки для дитини, за допомогою якої можна створити цікаві композиції з яскравих деталей.
Мозаїка - складається з ігрового поля, барвиста, зручна у використанні, розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
У наборі: 300 різнокольорових деталей.
З ігрових деталей можна скласти яскраві візерунки на будь-який смак.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка 300 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Мозаїка - складається з ігрового поля, барвиста, зручна у використанні, розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
У наборі: 300 різнокольорових деталей.
З ігрових деталей можна скласти яскраві візерунки на будь-який смак.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка 300 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 38 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 38 |
| Кількість деталей | 300 |
| Кількість деталей (шт.) | 300 |
| Кількість предметів в наборі | 300 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Комплект постачання | валізка з сіткою-1шт, фішка-300 шт |
| Комплектація | валізка з сіткою-1шт, фішка-300 шт |
| Комплектація | валізка з сіткою-1шт, фішка-300 шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 38х29х4 см |
| Розміри упаковки | 38х29х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 5 років |







