Код: 00000040024
Артикул: 39124
Мозаїка-пазл Фантазія 60 елементів 39124
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
157 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка-пазл Фантазія 60 елементів
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 5 |
| Кількість деталей | 60 елементів (4,8 см) |
| Кількість деталей (шт.) | 60 елементів (4,8 см) |
| Кількість предметів в наборі | 60 елементів (4,8 см) |
| Категория товара | Мозаїки |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 30х5х20 см |
| Розміри упаковки | 30х5х20 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,42 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 1 року |











