Код: 00000022340
Артикул: 2940
Мозаїка для дітей Технок Килимок 40 деталей 2940
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
152 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка Пазл Килимок 40 деталей - чудовий вибір розвивальної іграшки для дитини, за допомогою якої можна створити цікаві композиції з яскравих деталей, мозаїка складається з 40 деталей.
Гра розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка Пазл Килимок 40 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Гра розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка Пазл Килимок 40 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 18 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 17х22х6 см |
| Розміри упаковки | 17х22х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |








