Мотоцикл-толокар велобіг музичний Sport салатовий 0139/5
- Наявність: 0
- Виробник: Doloni
-
843 грн
Мотоцикл-толокар - це засіб активного пересування, який дитина зможе використовувати як вдома, так і на вулиці.
Забравшись на нього, дитина зможе покататися сам, відштовхуючись при цьому ніжками від підлоги.
Широкі колеса роблять транспорт стійким. Для перенесення є зручна ручка.
Призначений для дітей від 2 до 5 років. Розвиває уяву і фізичні здібності дитини. Окрім оригінального дизайну, байка може видавати світлові і звукові ефекти.
Допустиме навантаження: до 30 кг
Висота до сидіння: 32 див.
Якщо Ви хочете купити Мотобайк музичний Sport салатовий, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 3000 |
| Вага (кг) | 3 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Вага, г | 3000 |
| Вес | 3 кг |
| Вид іграшки | Мотоцикл |
| Висота (см) | 55 |
| Висота в упаковці (см) | 55 |
| Высота | 55 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 65 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 65 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2 шт*АА 1,5 V (не входять в комплект) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2 шт*АА 1,5 V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Doloni |
| Размер | 65х35х55 см |
| Розміри упаковки | 65х35х55 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
| Тип елементів живлення | 2 шт*АА 1,5 V (не входять в комплект) |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 3 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |




















