Код: 00000040086_2
Артикул: 39535_Red
Мотоцикл спортивний Kid cars Sport 39535_Red
- Наявність: 12
- Виробник: Tigres
-
37 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мотоцикл спортивний Kid cars Sport
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Мотоцикл |
| Высота | 5 см |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 9х2х5 см |
| Розміри упаковки | 9х2х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мотоцикл |
| Возраст | від 3 років |











