Код: 00000240188
Артикул: VT1804-46
Міні-розвивашка Vladi Toys "У лісі та на фермі" ассоціації VT1804-46
- Наявність: 11
- Виробник: Vladi Toys
-
168 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У лісі та на фермі живуть різні тварини. Нумо вивчати їх разом !
Набір містить картонні картки з дикими та свійськими тваринами, а також картки з їхніми улюбленими смаколиками. Дізнавайтеся, хто що їсть, та об’єднуйте картки між собою. Зайчик полюбляє моркву, а корівка – сіно. Хто ще?
Шукайте в інструкції додаткові варіанти гри!
Гра тренує логічне мислення, пам’ять, увагу, мовлення та фантазію.
Комплектація: 16 тварин, 32 фішки, інструкція.
Набір містить картонні картки з дикими та свійськими тваринами, а також картки з їхніми улюбленими смаколиками. Дізнавайтеся, хто що їсть, та об’єднуйте картки між собою. Зайчик полюбляє моркву, а корівка – сіно. Хто ще?
Шукайте в інструкції додаткові варіанти гри!
Гра тренує логічне мислення, пам’ять, увагу, мовлення та фантазію.
Комплектація: 16 тварин, 32 фішки, інструкція.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 32 фішки, 2 подставки |
| Комплектація | 32 фішки, 2 подставки |
| Комплектація | 32 фішки, 2 подставки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х17х4 см |
| Розміри упаковки | 16х17х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |







